Aktualności

Odwołane zawody

Szanowni Państwo,

Z uwagi na brak decyzji Sądu Okręgowego w Krakowie w sprawie wydania obiektu “Zespół Hotelowy Twierdza w Zielonkach ” właścicielom oraz określenia warunków użytkowania strzelnicy, tegoroczna edycja zawodów Incorsa nie odbędzie się. Wszystkich zawiedzionych strzelców przepraszamy.
Również niedzielne zawody pojedynkowe zostają odwołane.

Zarząd ZSD

Nowy termin Pucharu Twierdzy

28.09.2014
Zielonki
PUCHAR TWIERDZY 2014 – LEVEL I

Koleżanki i Koledzy,

dostaliśmy przed chwilą zgodę na powtórzenie w niedzielę 28.09. br. zawodów Pucharu Twierdzy, zawodów które z uwagi na zalanie w ubiegłą sobotę dwóch torów nie mogły się odbyć. Większość prognoz na niedzielę wskazuje, że sytuacja z ubiegłego tygodnia już się nie powtórzy.

Zapraszamy więc raz jeszcze w niedzielę do Twierdzy na godzinę 9-tą.
Osoby funkcyjne na godzinę 8:00.
Pozostałe warunki bez zmian.

MD Maciej Muniak

W imieniu zarządu ZSD mam zaszczyt zaprosić wszystkich strzelców na coroczne zawody o Puchar Twierdzy, które odbędą się w sobotę 20.09.2014r. W tym roku są to zawody level I. Zaplanowane są na 9 torów o minimalnej liczbie 167 strzałów. Tory szybkie, przyjemne na których nawet początkujący strzelcy sobie poradzą bez problemu. Na wszystkich torach są tylko dwie tarcze PT. Koszt zawodów to 130 złotych. Zaczynamy strzelać o godzinie 9:00. Rejestracja będzie czynna od 8:00. Będzie grill z kielbaskami, pogoda juz zamówiona :) wiec wszystko co potrzebne do dobrej zabawy zapewnione :)

Osoby funkcyjne:
Maciek Muniak – MD
Wiesław GENO Sioda – RM

Serdecznie zapraszamy na zawody, prosimy o zapisywanie się on – line.

Zawody pojedynkowe

screenshot_111Miło nam zaprosić wszystkich chętnych strzelców na zawody pojedynkowe w najbliższą niedzielę na strzelnicę przy hotelu Twierdza w Zielonkach gdzie odbędzie się już szóstą edycja klubowego shoot-offa. Przypominam że tegoroczna edycja GONG-a ma swojego sponsora firmę INCORSA, na zakończenie każdej edycji zawodów losujemy drobne upominki. Serdecznie zapraszamy! Koszt tej zabawy 50 zł, oczywiście nie zabraknie grilla z kiełbaskami. Jak zwykle strzelanie zaczyna się o 10:00.

Informacja Zarządu

Miło nam poinformować, że nasz kolega Wojciech Rabiega przeznaczył wylosowany podczas zawodów Cracow Open pistolet CZ Shadow na cele szkoleniowe nowych członków naszego Klubu.
Życzeniem jego jest, aby Klub naliczał jedynie amortyzację za użytkowanie pistoletu, tak aby po jakimś czasie znowu można było kupić kolejną jednostkę broni do celów szkoleniowych.
Bardzo miły gest fajnego kolegi.

Komunikat Zarządu

Informuję Państwa, że nasz kolega i mój zastępca Leszek Kucharski złożył w dniu dzisiejszym rezygnację ze stanowiska V-ce prezydenta ZSD oraz członka Zarządu Klubu z przyczyn osobistych. Pragnę podziękować Mu w imieniu Zarządu za wieloletnią pracę na rzecz naszego Związku.

Adam Pikul, ceo