Aktualności

Wyniki dzisiejszych zawodów POLISH OPEN 2014

26-27.07.2014
Zielonki
POLISH OPEN 2014 – LEVEL III

Polish Open 2014

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych zawodami Polish Open 2014. Zostały jeszcze cztery wolne miejsca, osoby niezdecydowane zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach. Od kilku dni przygotowania do zawodów weszły w decydującą fazę. Dzięki aktywnej grupie członków klubu prace idą pełną parą. Na dniach etap przygotowań powinniśmy mieć za sobą. Zostanie nam trzymanie kciuków za dobrą pogodę podczas zawodów.

Z ogromna przyjemnością informujemy, że nasi sponsorzy, firmy: KOLTER , PK-U „PARABELLUM”, HUBERTUS ufundowały nagrody na naszą loterię!

PO

Wyniki ostatnich zawodów

22.06.2014
Zielonki
Memoriał Jarosława Spacka L.II

Shoot-off

Miło nam zaprosić wszystkich chętnych strzelców w najbliższą niedzielę na strzelnicę przy hotelu Twierdza w Zielonkach gdzie odbędzie się już piąta edycja klubowego shoot-offa. Przypominam że tegoroczna edycja GONG-a ma swojego sponsora firmę INCORSA, na zakończenie każdej edycji zawodów losujemy drobne upominki. Serdecznie zapraszamy! Koszt tej zabawy 50 zł, oczywiście nie zabraknie grilla z kiełbaskami. Jak zwykle strzelanie zaczyna się o 10:00.

Zawiadomienie Zarządu

Zarząd Związku Strzelectwa Dynamicznego zawiadamia swoich członków, iż w oparciu o § 10 pkt. 2 Statutu ZSD, zwołuje w trybie zwyczajnym w dniu 01 lipca 2014 roku / wtorek / w Hotelu „Twierdza” Walne Zebranie Sprawozdawcze.
Termin I – godzina : 18,30
Termin II – godzina : 19,00
Obecność członków ZSD jest obowiązkowa.
Prosimy o potwierdzenie odczytanej wiadomości na adres: m.muniak(at)interia.pl

Z Pozdrowieniami
Zarzaąd ZSD