Aktualności

Komunikat Zarządu

Zarząd informuje, że nasz kolega Mariusz „Mario” Duda złożył w dniu dzisiejszym rezygnację ze stanowiska członka Zarządu Klubu z przyczyn osobistych.

Pragniemy podziękować Mu w za wielomiesięczną pracę na rzecz naszego Związku.

Informujemy Państwa, że w oparciu o brzmienie przepisu § 14 w nawiązaniu do § 11 Statutu Związku Strzelectwa Dynamicznego z siedzibą w Zielonkach, Zarząd w drodze kooptacji z dniem 01 grudnia br. na stanowisko członka Zarządu powołuje Wojciecha Rabiegę.

Adam Pikul, ceo

Prematch CLC – V

Informuję osoby funkcyjne, że prematch niedzielnych zawodów CLC odbędzie się w sobotę 22.11.14 o godzinie 11:00. Aby umożliwić naszym członkom udział w zawodach karabinowych organizowanych przez Roberta Wronę w niedzielę 23.11.2014 7 pierwszych osób zarejestrowanych na niedzielne zawody, które zgłoszą swój wyjazd na te zawody na mój mail : juma-polen@kr.home.pl będą mogły wziąć udział w sobotnim prematchu bez dodatkowej opłaty. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane przeze mnie odrębnym mailem.

Przypominam także, że w dniu 17.11. zostanie zamknięta rejestracja zawodników, których obejmuje preferencyjna opłata startowa w kwocie PLN 100,00,-.

Pozdrawiam
Adam Pikul

Komunikat Zarządu

Koleżanki i Koledzy,

Leszek będzie na zawodach CLC w niedzielę 23.11. i od tego dnia do końca roku przyjmował wnioski o wydanie licencji zawodniczych na rok 2015. Wnioski należy pobrać ze strony PZSS, prawidłowo je wypełnić, zamieszczając adres zameldowania, a nie zamieszkania. Do wniosku należy dołączyć PLN 50,00,- opłaty oraz 4 komunikaty z broni wiodącej i po 2 z broni uzupełniającej.

Zarząd ZSD

CLC – V

W niedzielę 23 listopada zapraszamy wszystkich strzelców na piątą i ostatnią w tym roku edycję zawodów pistoletowych z cyklu CLC.
Jest to już ostatnia szansa nadrobienia lub utrzymania wyników z wchodzących do rankingu 4 z 5 imprez zorganizowanych w tym roku w „Twierdzy”.
Przewidziane jest 9 torów z minimalną ilością 120 strzałów. Dla osób rejestrujących się na naszej stronie do dnia 16.11.2014r. opłata wynosi 100,00,- zł.
Opłata w dniu zawodów bez uprzedniej rejestracji 120,00,- zł. Zawody rozpoczną się o godzinie 10:00.
Rejestracja zawodników do godziny 9:45.
Funkcyjnymi osobami zawodów są: M.D – Adam Pikul, R.M – Rafał Karaś.
Po zawodach przewidziany jest dla wszystkich lunch, którego charakter będzie zależał od panujących warunków pogodowych w niedzielę.

Zapraszamy wszystkich sympatyków Zespołu Hotelowego „Twierdza” do zapisów pod poniższym linkiem: rejestracja on – line.

Zarząd ZSD

Zawody CLC

Zarządu ZSD zaprasza wszystkich strzelców na kolejną edycję zawodów CLC, które odbędą się w niedzielę 26.10.2014r. Zaplanowane jest 6 torów klasycznych CLC oraz 4 tory dowolne specjalnie zaprojektowane przez Wieśka. Minimalna liczba to 160 strzałów. Tory zróżnicowane, na których strzelanie może być dużą frajdą. Koszt zawodów – 120 złotych. Zaczynamy strzelać o godzinie 9:00. Rejestracja będzie czynna od 8:00. Na miejscu grill z kiełbaskami. Mamy nadzieję, że pogoda też dopisze. Skorzystajmy z ciepłej jesiennej aury i możliwości strzelania jeszcze na strzelnicy w Zielonkach.

Osoby funkcyjne:
Adam Pikul – MD
Rafał Karaś – RM

Zapraszamy wszystkich sympatyków Zespołu Hotelowego „Twierdza” do zapisów pod poniższym linkiem :