Aktualności

Informacja Zarządu

Miło nam poinformować, że nasz kolega Wojciech Rabiega przeznaczył wylosowany podczas zawodów Cracow Open pistolet CZ Shadow na cele szkoleniowe nowych członków naszego Klubu.
Życzeniem jego jest, aby Klub naliczał jedynie amortyzację za użytkowanie pistoletu, tak aby po jakimś czasie znowu można było kupić kolejną jednostkę broni do celów szkoleniowych.
Bardzo miły gest fajnego kolegi.

Komunikat Zarządu

Informuję Państwa, że nasz kolega i mój zastępca Leszek Kucharski złożył w dniu dzisiejszym rezygnację ze stanowiska V-ce prezydenta ZSD oraz członka Zarządu Klubu z przyczyn osobistych. Pragnę podziękować Mu w imieniu Zarządu za wieloletnią pracę na rzecz naszego Związku.

Adam Pikul, ceo

WYNIKI ZAWODÓW CRACOW OPEN 2014

23-24.08.2014
Zielonki
CRACOW OPEN 2014 – LEVEL III

Wyniki dzisiejszych zawodów POLISH OPEN 2014

Attention shooters!
At the day of the match one of you lost a piece of equipment in front of the “TWIERDZA” hotel.
The owner is requestet to contact me at my mobile number: +48 601 50 44 50

Uwaga Strzelcy !
Przed Hotelem „Twierdza” po zakończeniu zawodów znaleziono czyjąś zgubę.
Właściciela proszę o kontakt na numer telefonu : +48 601 50 44 50
Adam Pikul, ceo

26-27.07.2014
Zielonki
POLISH OPEN 2014 – LEVEL III

Polish Open 2014

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych zawodami Polish Open 2014. Zostały jeszcze cztery wolne miejsca, osoby niezdecydowane zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach. Od kilku dni przygotowania do zawodów weszły w decydującą fazę. Dzięki aktywnej grupie członków klubu prace idą pełną parą. Na dniach etap przygotowań powinniśmy mieć za sobą. Zostanie nam trzymanie kciuków za dobrą pogodę podczas zawodów.

Z ogromna przyjemnością informujemy, że nasi sponsorzy, firmy: KOLTER , PK-U „PARABELLUM”, HUBERTUS ufundowały nagrody na naszą loterię!

PO